Garanti kapsamında bozulan ürünler.

Ürünün garantisini, ürünün üreticesi verir; parklastik.com sadece aracılık yapar.

Garanti kapsamında bozulan ürünlerin garanti kağıdı ürünün faturasıdır. Faturasız ürünler garanti kapsamına alınamamaktadır.

parklastik.com’dan aldığınız bir ürün garanti süresi içinde; satılan parçadan dolayı bozulur ise parça nakliye bedelleri parklastik.com’a ait olmak üzere geri alınır. Yerine müşteri isteğine göre aynı üründen verilir ya da parçanın ücreti aynen müşteriye iade edilir. parklastik.com oluşan problemin satılan parçadan dolayı meydana geldiğini tesbit için süre talep edebilir. Bu süre 10 işgününü geçemez. Problemin parçadan dolayı meydana geldiğinin tesbitinden sonra para iadesi için parklastik.com müşteriden süre talep edebilir. Bu süre 10 işgününü geçemez. Ürünün yanlış kullanımı ya da ürünün kullanıldığı aparat, asemble ya da ürünün objektif özelliklerinin dışında kullanımlar garanti kapsamı dışındadır.

Garanti süresi malın parklastik.com depolarından çıktığı tarihte başlar.

Genel kurallar

Müşteri yanlış ürün sipariş ettiğini ya da kendisine yanlış ürün verildiğini ürünün kendisine ulaştıktan 7 gün sonraya kadar parklastik.com’a bildirmek zorundadır. Aksi halde parça kabul edilmiş sayılır.

Malın iadesi ve garanti süresiyle ilgili malın tedarikçisinin ya da üreticinin garanti belgesinde yazan şartlar olumlu ya da olumsuz buradaki şartları fesh eder.

Diğer Problemler

parklastik.com Tüketici Yasasına aykırı olmayan bu koşullar arasında bulunmayan şartlarda Tüketici Yasasını hakem kabul eder.

İstek listesine ürün eklendi
Ürün karşılaştırmaya eklendi.